Telefon
WhatsApp

Endüstriyel Ozon Jeneratörü TKZ-H Serisi

Stok Durumu: Stokta var

Kategori: Ozonlama Sistemleri

Çorlu Endüstriyel Su Arıtma, Endüstriyel Ozon Jeneratörü TKZ-H Serisi

  • Açıklama

Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir.

TKZ-H SERİSİ hava uygulaması yapılacak noktalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Cihazın tamamı CrNi malzemeden imal edilir. Plate type (plaka tip) teknolojisinde ozon üretimini gerçekleştirmektedir.

TKZ- H serisi ozon jeneratörleri, dahili oksijen jeneratörü ile oksijen üretmektedir. İlk hava girişi 0.5 mikron aralığındaki pall filtreler ile temizlenerek ve hava kurutucusu ile kurutulup sisteme giriş sağlamaktadır. Cihaz ozon çıkışında kullanıcı hatası yada farklı nedenlerle harici sıvı yada benzeri maddelerin sisteme zararını  engellemek için chec valf ve CrNi malzeme elektrikli valf ile koruma altına alınmıştır.

Cihazın kumanda panosu üzerinde çalışma saatini ve arıza durumunda kullanıcıyı bilgilendiren LCD ekran Açma-kapatma kesici,  normal, ozon ve arıza ışığı, kabin içi sıcaklığı gösteren dijital termostat, şebeke voltajını gösteren dijital  termostat, şebeke voltajını gösteren dijital voltmetre çıkış hava debisini ayarlayabilmek için flowmetre mevcuttur.

Sistem Plate (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümüm 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır.