Telefon
WhatsApp

Biz Kimiz?

         Çorlu Trakya Gizem Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri 1999 yılında Çorlu´da kurulmuştur. 1999'dan bugüne yerel ve uluslararası Endüstriyel ve evsel arıtma sektöründe sayısız projeye imza atmıştır.

         Merkez ofis ve Teknik Servis´i Çorlu´da bulunan Trakya Endüstriyel Gizem Su Türkiye´nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerine Su Arıtma ile ilgili her türlü sarf malzemelerini sunabilmektedir. Sayısız su Arıtma sistemleri ve sarf malzemeleri ile kendi sektörünün en geniş ürün grubuna ve stoğuna sahiptir.

         Su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız deneyimli personeli ile imalatçı firma olarak yaşamına devam etmektedir. Tüm teknik çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedeflemektedir.

         Firmamız kaliteli ve çeşitli ürün gruplarımızla müşterilerimize satış ve satış sonrası hizmetleri verebilecek şekilde donatılmıştır. TRAKYA GİZEM SU ARITMA olarak amacımız; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanımını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye'nin herhangi bir noktasındaki bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik işletme maliyetiyle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve imalatını gerçekleştiriyoruz. Kurulduğu ilk günden itibaren hizmette kalitenin, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirdiğine inanan firmamız benimsediği bu anlayışla yoluna devam edecektir.